Volte změnu!

Exemple

Volte změnu!

Tak jsme vyrazili s děckama a jejich kamarádama v sobotu 27.1.2018 na pololetní soustředění BB do klubovny v Moravské Nové Vsi. Zrovna probíhalo druhé kolo prezidentských voleb. Právě proto jsme si vybrali téma volby a rozhodování. Zjistili jsme, že je mnoho „voleb“ v lidském životě, které jsou daleko důležitější než volba prezidenta….

Volba životního partnera, životního směřování, volba kamarádů…. Po diskusi o rozhodování jsme se rozdělili do dvou volebních štábů. Každý štáb měl vyrobit volební plakát biblickému hrdinovi a zkusit přesvědčit „voliče“, aby právě jejich hrdinovi dali svůj hlas. Volební souboj Davida a Gedeona vyhrál David. Chtěla bych poděkovat všem zúčastněným za pohodovou atmosféru těchto voleb a zároveň tímto děkuji i Lubošovi za skvělý hudební doprovod, Pindurům a Konečným za oběd.

hm a Bob

4 thoughts on “Volte změnu!

 • Eliška Žižková

  Toto soustředění bylo super! Myslím, že můžu mluvit za všechny, když napíšu, že jsme si to spolu moc užili. Bylo to zábavné i obohacující a budu na ně ráda vzpomínat. Moc děkuji tetě Hance i strýci Bobovi za jejich čas a perfektní program.

  Odpovědět
 • Barča Činčalová

  Tohle soustředění bylo moc hezké a moc zábavné. Jsem ráda, že jsme si tam mohli vzít i kamarády ze škol. Myslím si, že to pro ně bylo obohacující.
  Moc děkuji Hance, Bobovi a strýcovi Lubošovi za program a tetě Maci P. a tetě Lence K. za výborné jídlo.

  Barča

  Odpovědět
 • Elena

  Soustředění se mi moc líbilo.Líbilo se mi že jsme mohli vzít s sebou kamarády.
  Děkuji Hance a Bobovi za skvělou organizaci.
  Taky za oběd tetě P.a tetě K.
  Doufám že bude brzy další.

  Elenka

  Odpovědět
 • Sára Vladárová

  Tohle soustředění bylo velmi zábavné a program byl skvěle vymyšlený. Všichni jsme si to tam moc užili i se svými pozvanými přáteli. Hráli jsme hry, zpívali písničky a ke konci jsme šli i na procházku, kde jsme si mohli prohlédnout přírodu na Moravské vsi. Teta Hanka a strýc Bob, si pro nás vždycky na podobných soustředěních a víkendovkách nachystali téma které nás zaujalo. Na tomhle soustředění se mi moc líbilo téma „volby“. Hodně mě bavila hra, kde jsme ve dvou týmech měli vytvořit plakát o osobě z Bible, za kterou se pak volilo. Děkujeme tetě Hance a strýci Bobovi za krásné prožití dne. 🙂

  Sára

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *